hakkimizda-ust

AMACIMIZ; işbirliği yaptığımız dünya çapında kalitesini ispatlamış güvenilir firmalar ile dünyada geliştirilen yeni ürün ve çözümleri değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en kolay, uygun ve hızlı şekilde sunmak. Profesyonel hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti, şeffaf ve dürüst yönetim ile çeşitli konularda profesyonel çözüm arayan şirketlere ürün ve hizmet sunmak.

DEĞERLERİMİZ; profesyonel anlayış, etik davranış, sorumluluk almak, sürekli gelişmek, birlikte çalıştığımız müşterilerimize değer katmak.

MİSYONUMUZ; faydaya dayalı ve sonuç odaklı writing essay olarak kuruluşların süreçlerini incelemek, uygun ürün, iş modeli ve hizmet şeklini belirlemek, kurumsal yapıyı iyileştirip değer katmak.

VİZYONUMUZ; birlikte çalıştığımız kuruluşları çalışanları ve ürünleri ile beraber geliştirmek.

HEDEFLERİMİZ; kaliteli hizmet ve yüksek teknoloji ürünlerini tedarik edebilmek maksadıyla yabancı üreticilerin temsilciliklerini almak, ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak, satış ve hizmetini vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak.

EAS geleceğini sektörlerin hızla gelişen tüm ihtiyaçlarını karşılamak için değer-odaklı yapısı ile yola çıkmıştır.
Tüm süreçlerde müşteri beklentilerini tam olarak ve zamanında karşılamayı kendisine prensip edinmiş firmamız ürün ve hizmet portföyünü sürekli olarak geliştirerek yerli ve yabancı iş ortaklarımız için her zaman çok yönlü ve güvenilir hizmetler sunmaya devam edecektir.

© Copyright 2014. Tüm hakları saklıdır.